Asystent ds. logistyki – Magazynier

Numer referencyjny: DL/Asystent – 2017.10
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa stanów magazynowych
  • przyjmowanie i weryfikacja dostaw (w siedzibie firmy), monitorowanie dostaw na obiektach
  • monitorowanie i potwierdzanie terminów dostaw
  • zgłaszanie reklamacji dostaw do specjalisty ds. logistyki
  • przygotowanie i nadawanie przesyłek
  • wprowadzanie dokumentów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość aparatury AKP i elektrycznej
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych obowiązków (podwyższona aktywność fizyczna)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych poświadczone certyfikatem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miłą atmosferę w pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wyjazdy integracyjne
  • kartę Multisport
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.