Kierowca – Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Opis stanowiska:

  • obsługa stanów magazynowych
  • przyjmowanie i weryfikacja dostaw (w siedzibie firmy), monitorowanie dostaw na obiektach
  • monitorowanie i potwierdzanie terminów dostaw
  • obsługa reklamacji dostaw
  • przygotowywanie i nadawanie przesyłek
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • odbiór towaru

Wymagania:

  • podstawowa znajomość gospodarki materiałowej
  • stan zdrowia pozwalająca na wykonywanie powierzonych obowiązków (podwyższona aktywność fizyczna)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych poświadczone certyfikatem
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • przyjazną kulturę pracy
  • pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, kursy języków obcych, bony świąteczne)
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.