Kierownik uruchomień

Miejsce pracy: głównie Płock, dodatkowe: delegacje

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem realizacyjnym, zgodnie ze strukturą organizacyjna na zadaniu (podwykonawcami i współpracownikami)
  • stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości realizowanych robót obiektowych
  • tworzenie i aktualizacja planów realizacyjnych, w tym założeń kosztowych
  • nadzorowanie realizacji dostaw na obiekt
  • odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu
  • stałe raportowanie z wykonania poszczególnych etapów projektu do kierownika projektu
  • utrzymywanie kontaktów ze służbami technicznymi Zleceniodawcy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektryczny, automatyka)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność zarządzania zadaniem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem co najmniej 10 osób
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych

MILE WIDZIANE:

  • miejsce zamieszkania w okolicach Płocka
  • doświadczenie w realizacji robót dla PKN Orlen
  • znajomość programów kosztorysujących
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami – specjalność elektryczna

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającym się zespole realizującym projekty dla kluczowych klientów na rynku krajowym
  • wsparcie fachowców
  • nabycie doświadczenia w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • atrakcyjne benefity
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.