Projektant – Konstruktor Maszyn

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna traktować mechanikę jak pasję, myśleć kreatywnie, koncentrować się na efektach pracy. Poszukiwany jest samodzielny specjalista, gotowy przy współpracy z automatykiem i działem montażowym, aby budować w pełni działające urządzenia.
Z uwagi na fakt, że większość budowanych maszyn to produkty jednostkowe, praca bezustannie dostarcza nowych wyzwań.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych na etapie tworzenia oferty
  • projektowanie maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych
  • udział w rozruchu i wdrożeniu budowanych maszyn i urządzeń
  • rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych na etapie projektu i uruchomień
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej
  • współpraca z działem logistyki i zakupów, warsztatem montażu, warsztatem CNC

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane portfolio zrealizowanych projektów)
  • wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn lub zbliżonym
  • znajomość środowiska projektowego (minimum jednego z wymienionych): SolidWorks, AutoCad, Inventor
  • znajomość zagadnień z branży automatyki
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • wysoce rozwinięte kreatywne myślenie
  • zaangażowanie w pracę zespołu realizacyjnego
  • nastawienie na efekt końcowy
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań na stanowisku o niezależności dopasowanej do poziomu umiejętności i doświadczenia kandydata
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na kreowanie własnej ścieżki kariery zawodowej
  • udział w interesujących i niepowtarzalnych projektach
  • przyjazna kultura pracy
  • atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • szkolenia z zakresu mechaniki i automatyki
  • system premiowy powiązany z realizacją projektów
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, wspólne spotkania integracyjne)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube