Konstruktor maszyn

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych na etapie tworzenia oferty
  • projektowanie maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • współpraca z działem logistyki i zakupów
  • udział w rozruchu i wdrożeniu dostarczanych rozwiązań i produktów
  • zarządzanie realizowanymi w firmie projektami branży konstrukcyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, o kierunku zbliżonym do mechaniki i budowy maszyn
  • znajomość środowiska projektowego (minimum jednego z wymienionych): SOLIDWORKS, AutoCAD, Inventor
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z branży automatyki
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wyjazdy delegacyjne – sporadycznie

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dynamicznego rozwoju i kariery – również na stanowiska menedżerskie
  • szkolenia z zakresu mechaniki i automatyki
  • szkolenia menedżerskie
  • udział w interesujących projektach
  • atrakcyjne formy wynagradzania
  • zatrudnienie na umowę o pracę
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.