Operator-programista CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełnić rolę samodzielnego i niezależnego specjalisty obróbki skrawaniem. Obrabiane detale to produkcja jednostkowa lub małoseryjna (głównie aluminium oraz tworzywa). Stanowisko pracy to wydzielony warsztat mechaniczny na hali montażu ręcznego (brak hałasu generowanego przez wielki park maszynowy).
Oferta dotyczy pracy na drugą zmianę.

Do obowiązków operatora CNC należeć będzie:

  • dobór technologii obróbki detalu
  • tworzenie programów w środowisku CAM (Esprit) dla maszyny 3 osiowej
  • współpraca z działem konstrukcyjnym
  • nadzór na przebiegiem procesu wytwarzania
  • kompleksowa obsługa pionowego centrum frezerskiego CNC
  • dobór narzędzi i kontrola ich stanu technicznego
  • kontrola wykonanych detali
  • przygotowanie materiału do obróbki
  • praca na 2. zmianie

Wymagania:

  • umiejętność pisania prostych programów dla obsługi 3 osi
  • umiejętność obsługi centrum CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • mile widziana znajomość urządzeń Haas i oprogramowania Esprit

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dynamicznego rozwoju w ustalonym z pracodawcą kierunku
  • szkolenia z zakresu mechaniki
  • udział w interesujących projektach
  • udział w interesujących projektach przy budowie maszyn
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.