Programista – Projektant Systemów Automatyki

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • przygotowanie programów na sterowniki i panele
  • opracowanie algorytmu pracy urządzenia
  • wykonywanie wizualizacji
  • sporządzanie instrukcji obsługi
  • Kontakt z klientem oraz inżynierami z innych branż
  • praca w biurze i na obiektach przy rozruchu

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w jednym z systemów do programowania, preferowane: Siemens (PCS7, STEP7, TIA Portal), Allen, Bradley (RSLOGIX), GE (Proficy Machine Edition), Honeywell (Experion PKS), Schneider Electric (Unity Pro)
  • wykształcenie wyższe techniczne, automatyka, elektryka
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami na obiektach
  • biegła obsługa komputera, środowisko Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • możliwość zdobywania premii za dobre wyniki na zadaniach
  • ogromne możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • elastyczne godziny pracy
  • miłą atmosferę, wyjazdy i wyjścia integracyjne
  • możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • benefity
Zachęcamy do aplikowania również osoby z mniejszym doświadczeniem.
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.