Projektant Elektryki Przemysłowej i AKPiA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji elektrycznych i AKPiA na obiektach energetycznych i przemysłowych
  • dobór elementów instalacji elektrycznych, projektowanie układów zasilania i sterowania w rozdzielnicach nn
  • nadzór nad pracą podległego zespołu projektowego
  • pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach projektowanych tematów
  • prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów, koordynacja międzybranżowa

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu elektryki i AKPiA, w szczególności na obiektach energetycznych
  • co najmniej roczne doświadczenie w nadzorowaniu prac na obiektach przemysłowych lub przy uruchamianiu urządzeń AKPiA i elektryki
  • znajomość sterowania układami napędowymi, zaworami, obsługa układów pomiarowych
  • wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, elektrotechnika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP - E1
  • predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami na obiektach
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa komputera, środowisko Office (Excel, Word), AutoCad
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu w środowisku E-Plan P8, WS-CAD itp. oraz znajomość programów typu RELUX, DIALUX, SIMARIS, itp.
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • uczestnictwo w projektach wielobranżowych
  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów
  • możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • atrakcyjne formy wynagradzania
  • szkolenia branżowe
  • benefity
Zachęcamy do aplikowania również osoby z mniejszym doświadczeniem.
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.