Starszy Programista Systemów Nadrzędnych – Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyła i wdrażała zaawansowane, komputerowe systemy nadrzędne (SCADA, zarządzanie i wsparcie produkcji MESBATCH) korzystając z produktów światowych marek branży automatyki
  • w codziennej pracy będzie wykorzystywała umiejętności programowania skryptów/funkcji (języki wysokiego poziomu), konfiguracji i obsługi baz danych, tworzenia środowisk wirtualnych konfiguracji stacji serwerowych i komputerowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, informatyka oraz pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość systemów SCADA (pożądana znajomość produktów Wonderware)
  • umiejętność obsługi baz danych – TSQL, znajomość Reporting Services będzie dodatkowym atutem
  • minimum 5-letnie doświadczenie przy tworzenie systemów SCADA oraz MESBATCH
  • znajomość VBA, .NET, C#, MS Visual Studio potwierdzona realizacją w środowisku produkcyjnym
  • znajomość sterowników Allen-Bradley, środowiska CODESYS lub Simatic będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • komunikatywność, samodzielność
  • silna motywacja do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dynamicznego rozwoju w ustalonym z pracodawcą kierunku
  • udział w interesujących projektach, realizowanych dla największych firm działających w kraju
  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy od 6-9 do 14-17
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@controltec.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.