Kariera

Pracuj z Nami

W ControlTec lubimy ludzi, pracę w zespole, dzielenie się wiedzą. Nie boimy się wyzwań i trudnych projektów, cieszymy się z sukcesów. Praca u nas zapewni Ci nie tylko satysfakcję i świetne wynagrodzenie, ale również da dużo wolności i swobody.

Jesteśmy liderem branży automatyki oraz firmą nastawioną na innowacje i stosującą najnowsze technologie. Razem z nami będziesz mieć okazję zdobyć know-how oraz umiejętności, które wzbogacą Ciebie pod względem zawodowym.

Dołącz do ControlTec!

Chciałbyś z nami pracować, a nie znalazłeś w tej chwili interesującej Cię oferty? Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, jak tylko będziemy szukali osób z Twoimi kwalifikacjami.

Szukasz praktyk lub stażu?

Z nami możesz odbyć praktyki zawodowe oraz staż. Pomożemy Ci zdobyć niepowtarzalne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów.
Potrzebujesz więcej informacji?

ControlTec – firma zaangażowana

Uprawiamy sport i wspieramy innych, którzy go uprawiają, m.in. dziecięcą drużynę piłkarską REDA, koszykarską drużynę OGNIWO Szczecin, drużynę piłki nożnej MZKS Narew 1962 Ostrołęka oraz mistrza rajdowego Tomasza Bednarza, naszego pracownika.

Od kilku lat współfinansujemy również organizowany przez ZHP tematyczny rajd harcerski FESTUNG BRESLAU.

Dla dzieci i młodzieży realizujemy cykl prezentacji przybliżających zagadnienia związane z branżą automatyki oraz działalność naszej firmy.