Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień, w tym: • wysyłanie zapytań ofertowych • wybór dostawcy • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami • przygotowanie dokumentów zamówień • wysyłanie zamówień • wprowadzenie planowanych terminów dostaw • akceptacja zamówień zgodnie z zasadami dokumentów zakupowych • wysyłanie zamówień do dostawców • organizacja odbioru towaru u dostawcy
  • akceptacja faktur i rachunków zgodnie zasadami akceptacji dokumentów zakupowych
  • nadawanie numerów w rejestrze zamówień oraz w systemie na zlecenia wysyłane do podwykonawców
  • prowadzenie rejestru zamówień dla zamówień na cele ogólne i serwisowe
  • przygotowywanie, przeglądanie i zatwierdzanie dokumentów związanych z zakupami

Wymagania:

  • znajomość aparatury AKP i elektrycznej
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość oraz dokładność
  • elastyczność – adaptacja do zmieniających się warunków
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z dostawcami oraz prowadzenia negocjacji
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • praca w polskiej firmie z wieloletnimi tradycjami w branży – Polski Lider na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przejrzyste zasady pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miła kultura pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, grupowe ubezpieczenia na życie, nauka języka anagielskiego i niemieckiego - platforma multimedialna, bony świąteczne, spotkania integracyjne)

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube