Realizacje – Energetyka

Wybrane realizacje – Energetyka Zawodowa

GiEK S.A. – Elektrownia Turów

Realizacja kompleksowej modernizacji bloków 1-3 w branży elektrycznej i AKPiA. W zakresie modernizacja układu wyprowadzenia mocy, rozdzielnie 6kV i 0,4 kV, wymiana systemu DCS na SPPA – T3000 firmy Siemens, nadrzędny układ regulacji z LFC. Termin ukończenia prac przewidziany na rok 2020.

el_turow.jpg
maritsa.jpg
AES – Elektrownia Maritza (Bułgaria)

Wykonanie systemów automatyki dwóch bloków 350 MW w oparciu o system DCS ALSPA, przeprowadzenie uruchomień wraz z optymalizacją pracy bloków, przeprowadzenie prób odbiorowych wraz z oddaniem do ruchu.

GiEK S.A.

Realizacja w formule „pod klucz” budowy dwóch instalacji przygotowania mazutu w PGE Elektrownia Dolna Odra i PGE Elektrownia Opole. Kompleksowe wykonanie branż budowlanych, technologicznych, elektrycznych i AKPiA.

pge-dolna-odra.jpg
eczgierz.jpg
GiEK S.A. – EC Zgierz

Wykonanie systemu sterowania turbiną parową wraz z układem wyprowadzenia ciepła w oparciu o system SPPA-T3000 firmy Siemens.

Wybrane realizacje – Energetyka przemysłowa

Tameh – ZW Nowa

Wykonanie kompleksowej automatyzacji kotłowni przemysłowej opartej o 5 kotłów OPG230 oraz jeden kocioł OPG 430 wraz z wdrożeniem nadrzędnego systemu sterowania i stabilizacji kolektora pary. Prace wykonane na systemie PCS7 firmy Siemens.

tameh.jpg
kghm.jpg
KGHM Głogów

Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu sterowania kotłem odzysknicowym w oparciu o systemy firmy Schneider.

Tameh – ZW Kraków

Opracowanie i wykonanie kompleksowe systemów sterowania i zasilania w ramach projektu konwersji kotła OP 230 na OG230 zasilanego trzema rodzajami gazu. Prace wykonane w oparciu o system PCS7 firmy Siemens.

tameh-nh.jpg
ztuo-szczecin.jpg
Spalarnia śmieci – ZTUO Szczecin

Kompleksowa realizacja systemu sterowania DCS wraz z częścią obiektową spalarni śmieci. Prace wykonane w oparciu o system SPPA T-3000 firmy Siemens.

Chcesz otrzymać pełną listę referencyjną?
Napisz do nas